One Key


Představujeme vám novou převratnou technologii ONE-KEY™, první digitální platformu pro nářadí a vybavení. Díky integraci elektroniky v nářadí, která je absolutní špičkou v oboru, a zákaznického cloudového programu bude ONE-KEY™ poskytovat novou úroveň řízení a přístupu k informacím, která bude znamenat revoluci ve způsobu provádění práce.

 
 

NEOMEZENÉ MOŽNOSTI NASTAVENÍ NÁŘADÍ

Ovládání nářadí vám umožňuje využít výkon a rychlost jednotek M18 FUEL™ a kompletně konfigurovat nářadí pro vaši práci. Pomocí ONE-KEY™ můžete bezdrátově synchronizovat vrtací a rázové nářadí se speciálním programovým nastavením otáček a točivého momentu přímo v paměti nářadí. Pokročilá elektronika uvnitř nářadí pro sledování výstupu umožňuje bezkonkurenční řízení a shodu při každém stisknutí spouště.

 

INTEGROVANÉ HLEDÁNÍ NÁSTROJE

Integrované hledání nástroje vám umožní zobrazit využití nástrojů přes celou síť uživatelů a pracovních míst. ONE-KEY ™
aplikace automaticky uskladní záznamy o tom, kdy byl nástroj naposledy v blízkosti 3,5 m, což vám umožní určit chybějící nástroje rychleji a zvýšit odpovědnost Vaší posádky. Jako první kde je integrována tato technologie standardu v nástroji, ONE-KEY

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení