Novinky

SLEVA do 10.2. na vyhřívané oblečení

Připravili jsme pro Vás slevu na vyhřívané oblečení. Využijte tak zajímavých cen a buďte hezky v teple s oblečením Milwaukee. Baterie jsou kompatibilní s těmi, které máte do nářadí, takže nepotřebuje žádné další. Zkrátka jenom zapnete a už to hřeje. Mrkněte do sekce s aktuální nabídkou. 

Akce platí do 10.2.2023 nebo do vyprodání zásob.

Do sekce s vyhřívaným oblečením ZDE

banner_vyhřívané_oblečení_1080x1080_ver2

Nové HD NEWS PRO LEDEN AŽ ČERVEN

Od ledna je platné také nové HD NEWS, které opět přináší zajímavosti a aktuální akce ze světa Milwaukee. Neváhejte a mrkněte do pdf souboru, který si můžete stáhnout níže v odkaze. Moc rádi s Vámi veškeré novinky probereme osobně na naší prodejně Gepex v A1 PARKu Lelekovice. Přijďte se podívat do jedné z největších prodejen Milwaukee.

HD NEWS ke stažení ZDE.

HD_NEWS_01_2023_hlavička_ver2

Nakupte za výhodnější loňské ceny

Nakupte si u nás na prodejně za loňské ceny. Začátkem roku 2023 přichází plno výrobců z novými ceníky a nemůžeme čekat, že by šly ceny dolu. Ba naopak, budou se zvyšovat. Neváhejte proto a přijďte si vybrat z naší nabídky na prodejně v A1 PARKu v Lelekovicích, kde budeme držet loňkské ceny na naše produkty do 17. ledna. Pokud se tedy zboží nevyprodá dřív. 

K nám na prodejnu je to 3 minuty cesty autem od Globusu Brno.

Otevírací doba prodejny: PO-PÁ 8-17.00, SO 8-12.00

012023_AKCE_LOŇSKÉ_CENY_1564x1564_ver2b

NOVĚ OTEVŘENO I V SOBOTU

PRODEJNA V A1 PARKU OTEVŘENA NOVĚ I V SOBOTU, 8-12 HOD.

Chceme vyjít naším zákazníkům vstříc a proto budeme mít otevřeno i v sobotu. Víme, že toho je občas přes týden hodně a proto můžete nově navštívit naší prodejnu v A1 PARKu i v sobotu, a to v čase 8:00 až 12:00. 

Přijďte si k nám nakoupit vánoční dárky od značek Milwaukee, Ryobi, Den Braven nebo Fischer. Čeká na vás pěkná skladová zásoba nářadí, příslušenství, ochranných pomůcek a dalšího zboží na pořádnou práci.

Těšíme se na Vás

Tým Gepex s.r.o.

0622_Banner_otevřeno_v_sobotu_920x574_ver1

AKCE NA VYHŘÍVANÉ OBLEČENÍ

Screenshot_20221212_171143_Instagram 

SPECIÁLNÍ CENY NA VYHŘÍVANÉ OBLEČENÍ

Milwaukee nám nyní přináší zajímavé ceny na vyhřívané oblečení. Už se nám blíží nezadržitelně chladné dny, a proto je třeba se pořádně připravit. Když je totiž člověku při práci zima, nemůže se naplno soustředit na zadanou práci a v horším případě může i onemocnět. A to přece nikdo nechce.

Mrkněte proto do odkazu níže, kde je cenová nabídka na vyhřívané bundy, vesty i mikiny a buďte celou zimu hezky v teple s Milwaukee.

Akce platí do vyprodání zásob, takže neváhejte a pokud máte jakýkoliv dotaz, určitě nás kontaktujte. Moc rádi Vám pomůžeme.

CENÍK PRO SPECIÁLNÍ NABÍDKU NA VYHŘÍVANÉHO OBLEČENÍ (KLIKNI)

E-SHOP ODKAZ NA SEKCI S OBLEČENÍM (KLIKNI)

 Heated_gear_ver1_600x400

ZAHRADA - Milwaukee pomocníci

Milwaukee má zkušenosti s produkty v mnoha odvětvích. Jeho možnosti a nekončící řada příslušenství dostávají nejrůznější podoby a pomáhají všude, kde je potřeba pořádně máknout.

Proto koukněte na další nabízená řešení od Milwaukee, které jsou v tomto případě zaměřená na zahradničení a různé aktivity kolem úpravy zeleně a k tomu souvisejícímu úklidu. Léto je sice za námi, ale máknout na zahradě bude třeba hlavně nyní v podzimních měsících. Dosekat trávníky, uklidit listí, uklidit na chodníku i příjezdové cestě. Zkrátka vše postupně připravit na zimu.

Milwaukee má k takovým pracem co nabídnout. Křovinořez, fukar, sekačku, rukavice a další ochranné pomůcky. A když přijde zima, můžete šáhnout po zimním oblečení, které umí Milwaukee i vyhřívat pomocí kompatibilních baterek z řady M12. Mrkněte přímo do jednotlivých sekcí našeho zboží pomocí odkazů níže.

E-SHOP SEKCE ZAHRADA M18 (KLIKNI)

E-SHOP SEKCE RUKAVICE (KLIKNI)

E-SHOP SEKCE M18 CELÁ (KLIKNI)

 

08_03_FUKAR08_03_FUKAR_VER3_1080x1080

 

NOVĚ OTEVŘENÁ prodejna Brno-Lelekovice

V pátek 17.6.2022 jsme oficiálně otevřeli naší novou prodejnu v Lelekovicích v A1 PARKu. Jen 3 minuty autem od Brna.

Abychom hezky oslavili naše otevření, měli jsme připraveno mnoho zajímavostí, soutěž i předváděcí akce strojů Milwaukee. Bylo zde k vidění hodně kousků, které jste si mohli reálně vyzkoušet i v zápřahu při práci. A to včetně zahradního programu a Milwaukee bateriové sekačky, která je v nabídce novinkou. Stavte se za námi do nové prodejny a showroomu, kde na vás čeká nespočet vystavených produktů a nové stále přibývají.

Naší novou prodejnu Gepex se zastoupením značek Milwaukee, Ryobi, Den Braven a Fischer najdete v A1 PARKu, v Lelekovicích (u Brna), v ulici Hlavní 108. Příjezd je stejný jako k vlakovému nádraží Česká. Autem od brněnského Globusu je to zhruba 3 minuty.

20220617_123536_menší

 20220617_101004 

Bližší informace k prodejně včetně kontaktů naleznete ZDE

Gepex je na nové adrese

Přesunuli jsme se na novou adresu, takže nás nyní najdete v Lelekovicích na ulici Hlavní 108 (sjezd z Brna na Lelekovice).

V PÁTEK 17.6. OTEVÍRÁME NOVÝ SHOWROOM A PRODEJNU

20220616_095653_3

- SPECIÁLNÍ OTEVÍRACÍ CENY (na MILWAUKEE SLEVA 10 % na elektro zboží a 15 % na příslušenství, platí při nákupu na prodejně) 
- navíc prezentace produktů přímo z Milwaukee
- soutěž o ceny
- dárky k nákupu
- občerstvení

Na prodejně budeme v pátek od 8 do 17 hod, takže se za námi zastavte. V 10:00 proběhne navíc oficiální otevření s občerstvením.

Kudy k nám:
Je to v novém A1 PARKu a naší prodejnu najdete naproti vlakovému nádraží Česká (níže zakreslené na obrázku). Je to po silnici E461 z Brna na Svitavy, sjezd na Lelekovice a za sjezdem na křižovatce už uvidíte naproti velký A1 PARK, k nám hned prvním příjezdem, jsme v budově A.

Těšíme se na Vaší návštěvu. Otevřeno máme od pondělí do pátku (8.00-17.00).

Váš tým Gepex s.r.o. 

(kliknutím na obrázek se dostanete na kontakty)

nova-adresa_ver1

 

Nové samolepky Milwaukee

Máme první samolepky Milwaukee-gepex.cz

Připravili jsme pro Vás krásné nové samolepky Milwaukee-gepex. Můžete si tak ozdobit cokoliv chcete značkovým logem Milwaukee. 

A samolepky nyní rozdáváme ke každému nákupu. Tak neváhejte.

Zároveň chceme naše nové samolepky oslavit tím, že rozdáme 3 nejlepším komentářům na Facebooku a na Instagramu právě tyto samolepky. Podívejte se proto na naše statusy na sociálních sítí a podělte se s námi o to, kam byste je nejraději nalepili. Nebo je raději darujete Vašim dětem a bude čekat, kam je nalepí?

Napište nám.

Do konce listopadu (30.11.2021 od 23.59) vybereme a následně kontaktujeme šťastlivce.

Tak komentujte nebo se mrkněte co máme na našem e-shopu, nakupte a získejte samolepky automaticky k objednávce.

×