Novinky

Systém PACKOUT - kvalitní boxy

Kvalitní a pevné boxy na nářadí Milwaukee, to je neodmyslitelná součást pořádného fachmana. Po ruce bude mít veškeré nářadí. A všechno na svém místě, aby šla práce pořádně od ruky a nezdržoval se hledáním. Drobnosti umístí do menších boxů a pak už jen pospojovat boxy na sebe, vytáhnout rukojeť a může vyrazit za prací.

Boxy jsou konstruovány z nárazuvzdorného polymeru pro dlouhou trvanlivost v náročných podmínkách, takže se můžete pustit opravdu do všeho.

Gumová kolečka a vysouvací úchyt zajistí pohodlné přejezdy.

Různé kombinace i jednotlivé boxy najdete v sekci systémy PACOUT v odkaze níže:

https://www.milwaukee-gepex.cz/kufry-packout/

Milwaukee PACKOUT

Soutěž o oblečení na Facebooku

Na našem facebookovém profilu Milwaukeegepex jsme spustili soutěž o originální oblečení Milwaukee. Níže uvádíme znění statusu a odkaz na pravidla soutěže. Mrkněte se na náš profil a přidejte se také k soutěžícím. Soutěž trvá až do pondělí 2.8.2021.

 

Znění Facebook statusu:

VYHRAJ s GEPEXem oblečení Milwaukee!

Získej oficiální oblečení značky Milwaukee. Pro zařazení do soutěže stačí, když do komentáře tohoto příspěvku označíš alespoň jednoho Facebook kolegu / kamaráda / partnera či známého. Zkrátka někoho, koho bys chtěl obléknout společně s Tebou do Milwaukee oblečení. Ještě dej LIKE našemu Facebook profilu Milwaukeegepex a pak můžeš vyhrát mikiny, trička, klíčenky a profi fixy pro Tebe a parťáka. Začínáme teď a hrajeme až do pondělí 2.8.2021. V úterý 3.8.2021 vylosujeme výherce hlavní výhry a jedné menší výhry.

Takže pro opáčko: K tomuto příspěvku v komentáři označ se zavináčem parťáka + dej like našemu profilu a seš ve hře.

Přejeme všem hodně štěstí.

 

Vyhraj Milwaukee oblečení

GEPEX TESTOVÁNO - detaily

Jsme oficiální distributor značky Milwaukee, který své produkty nejen prodává a zajišťuje jejich servis, ale také je testuje. Ptáte se jak? Odpověď je jednoduchá. Nejlepší testování je zapřáhnutí do pořádné práce. Produkt používáme na dennodenní činnosti, kde dostane pořádně zabrat.

Zároveň konzultujeme výběr i výkon s našimi dlouholetými zákazníky, kteří si daný produkt zakoupili. Můžeme tak porovnávat vlastnosti, které produkt nabízí a zároveň přínos, který pro naše zákazníky má.

Z tohoto důvodu vzniklo označení GEPEX TESTOVÁNO. Produkty s tímto označením budou mít specifickou grafiku na pozadí hlavního obrázku a k tomu štítek TESTOVÁNO. Jedná se o produkty, které aktuálně prochází těžkou zkouškou pod našima rukama nebo právě toto testování podstoupily.

Chceme si názorně ověřit veškeré nabízené vlastnosti produktu a být tím nejlepším rádcem pro naše zákazníky, kteří se k nám budou vracet. Věříme, že nás toto testování posune dál v technických detailech každého výrobku Milwaukee.

Řada produktů Milwaukee je velmi rozsáhlá, proto Vám rádi s optimálním výběrem pomůžeme a zároveň poradíme, jaký kousek se hodí právě pro Vaši práci.

Aktuálně 5/2021
Právě testujeme kompaktní šroubovák řady M12, který se hodí na všechny základní práce včetně vrtání. Kdo chce s Milwaukee začít, měl by brát tuhle mašinku jako nezbytnou součást výbavy. V kompaktním rozměru získáte skvělý výkon, který můžete použít i ve stísněném prostoru. Se svou délkou 187 mm vrtá, šroubuje, maká celý den!

link na testovaný produkt ZDE

Testováno šroubovák

Nový e-shop spuštěn

Nový eshop je již plně funkční a můžete objednávat. V případě dotazů jsme vám k dispozici.