Reflexní rukavice odolné proti proříznutí Stupeň A - 7/S - 1ks

Kód: 4932479916
Neohodnoceno
Značka: Milwaukee
108 Kč
Obvykle skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Reflexní materiál zaručuje vysokou viditelnost i v prostředí se slabým osvětlením.
  • Lehké a tenké rukavice s vrstvou polyuretanu na dlani.
  • Navržené tak, aby uživatelům poskytovaly celodenní komfort, jsou ideální pro méně náročné práce jako např. manipulace s materiálem, lakování, instalatérství
  • Vrstva SMARTSWIPE™ v oblasti dlaně a špiček prstů umožňuje používání zařízení s dotykovým displejem bez sejmutí rukavic.
  • Evropský certifikát na ochranu proti proříznutí: EN ISO 21420, EN388:2016 (3121A), UKCA.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rukavice
Záruka: 12/24
EAN kód: 4058546377106
Dodávaný v: závěsný organizér na nářadí
Množství v balíku: 1
Odolnost: A
Velikost: 7 / S
Období zastarávání: Rukavice, po vyjmutí z obalu, mohou být použity po dobu 5 let od data výroby, vytištěného na rukavici. Rukavice by měly být použity do 3 let od jejich zakoupení. Životnost rukavic při používání je založena na opotřebení a oděru.
Usage instructions: Nepoužívejte rukavice v blízkosti rotujících částí nářadí (pilové kotouče, vrtáky atd.). Nebezpečí namotání! Výrobek nechrání před chemikáliemi, manipulací s horkými nebo studenými a velmi ostrými předměty, které dopadají na ruce velkou silou nebo rychlostí. Je-li třída proti roztržení ≥ 1, nepoužívejte v blízkosti pohybujících se strojů nebezpečí zamotání. Tento produkt je navržen tak, aby minimalizoval riziko / poskytoval ochranu proti obecnému mechanickému riziku.
Číslo produktu: 4932479916
×